gerkors

Vietēji kravas pārvadājumi no sīkumiem līdz 3t..

+371 2020 2015
Грузоперевозки
 
 
 

Autotransporta pakalpojumi
Rīgas un visas Latvijas robežās

Tālr.: +371 2020 2015

   Latvijas tirgū ir milzīgs skaits lielu kompāniju, kuri aktīvi nodarbojas ar Starptautiskām kravas pārvadājumiem vai piedāvā autotransporta pakalpojumus. Tādas firmas lielākoties piedāvā transportu lielgabarīta pārvadājumiem, un cenas uz tāda veida pakalpojumiem ir augstākas, nekā to vēlētos pilsētas iedzīvotājs. Jo cenā ietilpst gan degviela, gan vispārējie izdevumi uz tādu automašīnu, un tāda veida autotransporta tehniskās apkalpošanas pašizmaksa.

  FurgonsAutortasporta pakalpojumiem pilsētas centrā, pilsētas ietvaros, izbraukšanai uz vasarnīcām ir nepieciešami pavisam citi transportlīdzekļi. Pie transportlīdzekļiem, kuri der darbam pilsētas robežās, mēs droši iekļaujam, pirmkārt, visu veidu mikroautobusus no pašiem mazākiem līdz mūsdienīgiem pagarinātiem variantiem. Tālāk šajā sarakstā ietilpst nelieli furgoni, ko kopējā masa nepārsniedz 3,5 tonnas. Kravas transportlīdzekļi ar masu līdz 5 tonnām praktiski noslēdz mūsu sarakstu. Tik tiešām, neapšaubāmi, ka automašīnas ar lielu masu tiek izmantoti tādos pārvadājumos, bet cik ceļu noteikumu nākas pārkāpt autovadītājam, lai piegādāt tādu transportlīdzekļi pie namu vai birojiem, kurš atrodas Rīgas mājīgajā stūrītī, nelielajā šaurajā ieliņā.

   Salīdzinot šos faktus mēs viegli varam izdarīt secinājumu: mums ir vajadzīgi ne visai dārgi apkalpošanā, nelielu izmēru, bet ietilpīgi kravas transporta līdzekļi. Tieši tādus transporta līdzekļus mēs piedāvājam mūsu klientiem. Un mums nav īpašas nozīmes, kāds materiālais stāvoklis ir klientam, kāds ir viņa statuss sabiedrībā, mēs būsim laimīgi, ja varēsim palīdzēt ikvienam. Jums tikai jāpiezvana mums, pasūtīt kravas autotransporta pakalpojumu, un mēs operatīvi un kārtīgi piegādāsim Jūsu kravas jebkādā Rīgas rajonā (pat Vecrīgas centrā).

Autotransporta pakalpojumi Latvijā.

 Nav vērts tērēt laiku autotransporta meklēšanai viengabala mēbeļu, seifu, dzīvokļu, biroju un pārējo nelielas un vidējas kravas pārvadāšanai, būvgružu, mantas, mēbeļu izvešanai, jo mēs varam piedāvāt piemērotu transporta līdzekli (kravu automobilis). Zvaniet jebkurā laikā un mēs centīsimies izpildīt Jūsu autotransporta pakapojuma pasūtījumu īsākajos termiņos un bez zaudējumiem.


Ja ceļš, kas ejams, ir garš un vientulīgs, dziedi,
un tavas skumjas izklīdīs, ātrāk pie mērķa nonāksi.

  
 
Svarīgi

Kravu transports
tel: 2020 2015
Autotransporta pakalpojumi


Kraveji
Krāvēju
pakalpojumi.